אודות      צור קשר      מידע אישי

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הינו אחת מתוכניות החיסכון ארוכות הטווח המאפשרות לנו לחסוך לקראת גיל הפרישה. בעבר ביטוח זה ניתן בעיקר למנהלים אך היום הוא זמין לכל אחד.

 

היתרון של שיטת החיסכון בביטוח מנהלים הוא בכך שהיא משלמת קיצבה לכל ימי חייו של הגימלאי, בלי קשר לתוחלת החיים שתהיה לו בגיל הפרישה. אדם יכול לחיות שנים רבות בביטחון, מבלי לחשוש מכך שתוך שנים ספורות יישאר חסר הכנסה.

 

במסגרת ביטוח מנהלים אפשר לרכוש ביטוח חיים לפי הצורך, ניתן להקצות חלק קטן / גדול מהתשלום עבור ביטוח חיים ואפשר לפסוח על כך, בהתאם לצורך האישי.

 

ביטוח מנהלים מכיל גם את המרכיב של אובדן כושר עבודה. לרוב מרכיב זה כרוך בעלות נוספת למעביד או לעובד, אך מהווה פתרון קריטי למקרה שהאדם מאבד את יכולתו לעבוד.

 

ביטוח מנהלים – דמי ניהול

מרכיב נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת התוכנית הינו העלות של דמי הניהול. דמי הניהול משתנים מתוכנית לתוכנית. חשוב לזכור כי כל צמצום של עלויות דמי ניהול יגדיל את החיסכון לגיל הפרישה, וכתוצאה מזה גם את הפנסיה הסופית שהאדם מקבל בסופו של דבר.

 

האם ביטוח מנהלים מתאים עבורך?

ביטוח מנהלים אינו מתאים לכל אחד. יש מספר רב של גורמים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים בביטוח מנהלים על פני קרן פנסיה או חיסכון ארוך טווח אחר. את הבחירה כדאי לעשות בעזרת הכוונה מקצועית מסוכן ביטוח אמין ומנוסה של 'ארי סוכנות לביטוח'.