אודות      צור קשר      מידע אישי

תכנון פיננסי

כדי לדעת את תמונת המצב הפיננסית האמיתית של הלקוח ולהיערך בהתאם – יש לבצע עבורו סקירה אמיתית ומדויקת של כל הנכסים, הכספים והביטוחים שברשותו.

 

לאחר בירור קפדני ובהתחשב במצבו המשפחתי, יכולתו הכלכלית, מצבו התעסוקתי ומעל הכל, חלומותיו ושאיפותיו, אנו מוצאים מה נחוץ ודרוש עבורו ונתאים לו תוכנית פיננסית וביטוחית ארוכת טווח כדי להגשים את השאיפות שלו ולהגן עליו מהסיכונים בחייו.

 

ייתכן לדוגמה שנגלה שבתחום מסוים יש לו עודף, לעומת תחום אחר שאין לו בו שום כיסוי.

 

ייתכן ונגלה שהפנסיה שלו לא מתאימה עבורו או שהוא משלם דמי ניהול גבוהים, מה שיפגע משמעותית בגובה הפנסיה שלו.

 

לאחר שקיבלנו תמונת מצב אמיתית ועדכנית – נוכל לשפר את מצבו של הלקוח עם פעולות כגון ביטול פרמיות מיותרות, הרחבת כיסויי בריאות שלא קיימים, איחוד של קרנות השתלמות וקופות גמל ועוד.

 

תכנון פיננסי - האם זה מתאים עבורך?

לפני הכל, תכנון פיננסי מרכז את כל מה שיש לאדם במקום אחד ונגיש. כעת יש ללקוח ודאות לגבי מה שיש לו, היכן זה מושקע ומה הוא יכול לעשות עם זה במסגרת החוק. ידע זה כשלעצמו מהווה סוג של ביטחון עבורו, שכן הוא סוף-סוף עם רגליים על הקרקע בנוגע ליכולות הכלכליות שלו.

 

כמו כן, אנו מסייעים ללקוח עם הצעות ואפשרויות חדשות שהוא לרוב לא היה מודע אליהם.

 

באופן מצער, רבים האנשים שפועלים על סמך נתונים שגויים, וכתוצאה מכך עושים טעויות פיננסיות. הרבה כספים שמושקעים בצורה לא נכונה בעצם הולכים לאיבוד, וביכולתנו למנוע זאת.

 

אנשים רבים משלמים לאורך שנים רבות עבור ביטוחים ופנסיה – אך כשהם נשאלים לגבי הפרטים והסכומים, מסתבר שאין להם שמץ של מושג מה עתיד להיות מצבם הכלכלי בגיל הפרישה.

 

רבים אפילו לא יודעים איזו פוליסה יש ברשותם ומקסימום זוכרים היכן הם תייקו את המסמכים.

 

יש בלבול רב בנושא הזה, ותכנון פיננסי מטרתו לעשות סדר ולהעלים את החור השחור של חוסר הידיעה, המוביל לחוסר אחריות ולטעויות מיותרות.

 

תכנון פיננסי יכול לחסוך עשרות או מאות אלפי שקלים וכן לאפשר לאדם לקבל את ההגנות הנדרשות כדי לצמצם את הסיכונים הכלכליים בחייו.

 

פנה אלינו עכשיו וקבע פגישה לתכנון פיננסי.