צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות – מוצר שמציל חיים

עוד לא הומצאה גלולת הפלא שכולנו מייחלים לה – זו שבעזרתה אפשר יהיה להציל את בריאותנו ובריאותם של היקרים שלנו בכל מצב בו ניתקל.  ברור שאם הייתה כזו, היינו רוכשים אותה ללא היסוס, כמעט בכל מחיר. אז נכון, אין גלולה, אבל יש תחליף שפועל בצורה דומה – ביטוח בריאות.

העיקר הבריאות, העיקר הבריאות, זו מנטרה יומיומית שחוזרת שוב ושוב. השאלה היא איך נהפוך אותה ממילים הנזרקות לחלל האוויר למעשים אפקטיביים?  התשובה היא – נדאג ליצור לעצמנו גיבוי בריאותי מלא שישמור עלינו תמיד. את הגיבוי הזה, מסתבר, לא נוכל לקבל ממערכת הבריאות הציבורית – בטח שלא בכל רגע, ובוודאי שלא בכל מצב. לעומת זאת, ענף הביטוח ערוך ומוכן לתת לנו גיבוי רחב בעזרת מגוון ביטוחי בריאות – ביטוחים שהוכיחו עצמם זה מכבר כמצילי חיים.

רפואה פרטית שמגיעה לכולם – ביטוח בריאות פרטי נותן בידי כל אחת ואחד מאיתנו את היכולת  ליהנות מהתנאים המיטיבים של רפואה פרטית. האפשרויות שמעמידה לרשותנו הרפואה הציבורית הן מוגבלות מאוד, ומעט מאוד נתון לשליטתנו. לעומת זאת, ביטוח בריאות פרטי נותן את מרב השליטה בידינו. זו כבר התחלה טובה!

עם ביטוח בריאות פרטי אפשר לשלוט בתהליך הטיפול הרפואי – ממש כך, מבלי להידרש להפניות מקופות החולים ומבלי שנהיה תלויים באישורי ועדות שונות של משרד הבריאות. עם ביטוח בריאות פרטי יש ביכולתך לבחור רופא מטפל בארץ ומחוצה לה לפי העדפתך האישית, לעבור כל טיפול/ניתוח/השתלה שנדרשים לך (חברת הביטוח תישא בעלויות האשפוז והטיפול), לזכות במימון תרופות שאינן בסל הבריאות הממלכתי, וזה רק חלק מהזכויות שמקנה ביטוח בריאות איכותי.

בסוכנות צפונית ארי עדיפים נסייע לך בבחירת מוצרי ביטוח בריאות איכותיים – כדי  לאפשר לך לקבל טיפול רפואי מיטבי בכל עת שהדבר יידרש לך.

קבל הצעה
ביטוח בריאות

ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות

מספק את הכיסוי למימון תרופות שמחוץ לסל הבריאות בישראל. במקרים רבים מדובר בתרופות מצילות חיים, בעלויות עתק של עשרות ומאות אלפי שקלים.

קבל הצעה

ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח

מספק כיסוי למצבים רפואיים שבגינם עולה הצורך לעבור ניתוחים שונים בארץ או בחו"ל. ביטוח זה מסייע לקיצור תורים, מאפשר לך לבחור את המנתח והמוסד הרפואי, ומכסה את עלויות הניתוחים העצומות.

קבל הצעה

ביטוח השתלות

מהשתלות איברים מצילות חיים ומשפרות איכות חיים של אנשים רבים שחולים במחלות קשות, וחווים מצבים רפואיים שאין להם פתרון אחר. סל הבריאות הישראלי אמנם כולל שירות של השתלות, אך למרבה הצער, ברוב המקרים המועמדים להשתלה נאלצים להמתין לתורם לאורך שנים, ולעיתים הם אינם שורדים את תקופת ההמתנה ונפטרים במהלכה. ביטוח השתלות פרטי מהווה הצלה של ממש, כשהוא מאפשר למבוטח לעבור השתלת איברים במוסדות מובילים בחו"ל, ואף לקצר את זמן ההמתנה הארוך. במקרים מסוימים, הביטוח גם מעניק מימון מלא לניתוח.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם