צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח דירה

ביטוח דירה

ביטוח דירה – שומר הראש של ביתך וכל מה שיש בו   

הבית שבו אנחנו גרים, הדירה שלנו – מדובר במרכז חיינו. בתוך ביתנו שמורים כל החפצים שאי פעם רכשנו, כל מה שהשקענו בו – אם אלה הרהיטים ומכשירי החשמל השונים, ואם פריטי האמנות והתכשיטים האהובים.

חשבת על זה שהבית היקר הזה והתכולה היקרה שבו נמצאים בסכנה מתמדת? בכל רגע נתון הם מועדים לפריצה, שוד/גניבה, לנזקי אש או נזקי מים, אפילו לרעידת אדמה, לא עלינו. חשבת על המשמעות הכספית של הנזקים שאירועים כאלה גורמים? מדובר בנזקים עצומים שלפעמים יכולים חלילה לגרום לאובדן הדירה כולה. לכן, הצעד האחראי ביותר הוא לרכוש ביטוח דירה, שיעניק את הכיסוי ההולם לביתנו היקר על כל תכולתו היקרה והחשובה.

פוליסות לביטוח דירה עם כיסויים לדירה ולתכולתה, מוצעות על ידי חברות הביטוח השונות בישראל. הפוליסות הללו באות לספק מענה מתאים לבעלי דירות ובתים, שמבקשים להגן על רכושם מפני מגוון סיכונים, שיכולים להסתיים בהפסד כספי עצום. נשאלת השאלה: כיצד ניתן לבחור מתוך כל ההצעות הללו את ביטוח הדירה שמתאים לך ולרכושך? או במילים אחרות, איך בוחרים את השקט הנפשי שכל אחד ואחת מאיתנו צריכים?

את התשובה לכך באפשרותך למצוא אצלנו בסוכנות צפונית ארי עדיפים. מחולל תעריפי ביטוח הדירה שברשותנו יאפשר לך לקבל הצעת מחיר לביטוח דירה און ליין. בעזרת מערכת BEST PRICE  ביכולתך לקבל את המידע הרלוונטי הנחוץ לך ואת המחיר האטרקטיבי ביותר לביטוח דירתך. מובטח לך גם שנהיה קשובים, נבין בדיוק מה הם הצרכים הביטוחיים שלך, ונלווה אותך לאורך כל הדרך – מהצעת המחיר ועד לתשלום בגין תביעה, במקרה שתוגש כזו על ידך. הרי זו השליחות שלנו – לתת לך לישון בשקט בדירתך המוגנת, עם הידיעה המנחמת שכל פיצוי המגיע לך – יגיע אל הידיים שלך.

המשימה המשותפת שלנו היא לשמור ביתך ועל תכולתו היקרה

קבל הצעה
ביטוח דירה

כיצד נקבע מחיר הביטוח לביטוח תכולה?

מחיר הביטוח נקבע לפי שווי הרכוש בבית או הדירה המבוטחת. בנוסף נלקח בחשבון גם מיקום הדירה.אם לדוגמא הנכס שלכם נבנה במקום מסוכן או חשוף יותר מהרגיל לשוד או לפריצה, יהיה המחיר גבוה בהתאם. בתים פרטיים ודירות קרקע חשופים יותר לאירועי פרציה וגניבה, ולכן פוליסות הביטוח יקרות משמעותית מאלו של דירות בבתים משותפים. באזורים מסוכנים או בעיתיים או בקומות נמוכות, התקנת דלת ביטחון או אמצעי התרעה כגון סורגים או אזעקה יכולים למנוע פריצה או גניבה ולהוזיל את מחיר הביטוח.
לביטוח מבנה ניתן להוסיף גם ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח אחריות מעבידים לעובדי משק כמו עוזר/ת בית ומטפל/ת וכמובן גם וחפציהם האישיים. ניתן להוסיף כיסוי לחפצים אישיים מחוץ לדירה כמו במחזן, אופנים, ועוד.

קבל הצעה

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מגן מפני נזק לרכוש (להבדיל מהמבנה) המבוטח בדירה או בבית בו הוא גר. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כמו: גניבות, פריצות, שריפות, מקרי שוד, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ומקרים נוספים גם אש. ביטוח תכולה מגן מפני נזק לרכוש (להבדיל מהמבנה) המבוטח בדירה או בבית בו הוא גר. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כמו: גניבות, פריצות, שריפות, מקרי שוד, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ומקרים נוספים גם אש.

קבל הצעה

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה, כשמו כן הוא, והוא נועד לפצות מבוטח במידה וקרה נזק ישיר למבנה הדירה או הבית המבוטח (רצפה, קירות, גג, תקרה, חלונות, דלתות, ולחלקים הצמודים לבניין כמו מחסן, מערכות סולריות, צנרת, מתקני הסקה, מרפסות, מתקני טלפון וחשמל, שערים, גדרות ועוד. ביטוח מבנה מתאים לבעלי דירות, בתים משותפים, לבעלי בתים פרטיים, לשוכרי דירות המעוניינים להגן על רכושם או מחויבים בכך מכוח חוזה השכירות. בנקים וחברות הנותנות משכנתאות מחייבות את לקוחותיהם בביטוח מבנה. ביטוח מבנה מבטיח כי במקרה של תביעה (המכוסה על פי תנאי הפוליסה) תקבלו פיצוי על הנזק שנגרם למבנה, וכן פיצוי על הוצאות נוספות שיגרמו לכם בעקבות הנזק, כמו עלויות שמאים, שכר אדריכלים, יועצים, מהנדסים, קבלנים, בעלי מקצוע או הוצאות פינוי הריסות ואובדן שכר דירה.

קבל הצעה

אילו פריטים אינם מכוסים בביטוח תכולת דירה?

להלן רשימה של פריטים אשר אינם מכוסים בביטוח תכולת דירה: ואם יש צורך לבטח אותם יש לעשות זאת באופן מיוחד ופרטני: ניירות ערך ואיגרות חוב, בעלי חיים, כלי שיט, המחאות, כלי רכב ממונעים, תעודות, מסמכים וכתבי יד. כלי נשק ופריטים המשמשים לעסק. עוד חשוב לזכור כי חפצים שנמצאים מעבר לדלת הבית, בחדר המדרגות או ברחבת הכניסה אינם מבוטחים. כך יש לכם זוג אופניים, עגלות ילדים, פריט ריהוט, הנמצאים מחוץ לבית, יש לדאוג לביטוח מתאים בתכולת הדירה.

קבל הצעה

הרחבות נוספות לפוליסת ביטוח תכולה

כיסויים נוספים לפוליסת ביטוח התכולה ניתנים לרכישה תמורת תשלום פרמיה נוספת, או לעיתים גם בחינם. לדוגמה אנשים שמשתמשים בדירתם גם לצרכים של עבודה או עסק יכולים להרחיב את פוליסת ביטוח התכולה ומחילים אותה גם על האזורים המשמשים אותם כמשרד או עסק לקבלת קהל, כמו קליניקה.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם