צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח חיים (ריסק)

ביטוח חיים (ריסק)

כדי להבטיח רמת חיים גבוהה לך ולמשפחה שלך – צריך לחשוב קדימה …

כל אחד ואחת מאיתנו מתנהלים בהווה ברמת חיים מסוימת, שלרוב נגזרת מגובה ההכנסות שלנו ושל  בני זוגנו. השאלה היא – מה הלאה, איך נתנהל בעתיד? מצד אחד, ברור שאין לנו שום דרך לחזות את העתיד, מצד שני אפשר להגיע אליו מוכנים לכל תרחיש אפשרי – בין אם מדובר בפרישה לגמלאות, ובין אם נחווה אובדן כושר עבודה עקב פציעה או מחלה, ואף פטירה חלילה.

מה עושים כדי להבטיח רמת חיים ואיכות חיים מיטבית לך ולמשפחתך גם בעתיד?

הפתרון נמצא ביצירת חלופות הכנסה לכל התרחישים האפשריים. איך עושים זאת? אחת הדרכים היא באמצעות רכישת ביטוח חיים במסגרת של פוליסת מנהלים או של פוליסת ביטוח חיים פרטית.

המטרה הבסיסית של ביטוח חיים – הגנה לך ולקרובים לך

הרציונל העומד בבסיס ביטוח חיים (ריסק) הוא לספק לאנשים הקרובים והיקרים לך את ההגנה לה יידרשו במידה ויקלעו לקשיים כלכליים, אם וכאשר ישתנה הסטטוס שלך כמפרנס. במקרה הטוב והרצוי זה יקרה לאחר פרישתך לגמלאות. במקרה הפחות רצוי זה עלול לקרות במצבי חולי קשה, נכות או מוות. מצבים כאלה יכולים להפגיש את משפחתך עם שינוי קיצוני ברמת החיים ואורח החיים כתוצאה מפגיעה קשה בהכנסות. פגיעה כזאת על כל השלכותיה ניתן למנוע בעזרת ביטוח החיים.

חשוב לבחור ביטוח חיים שמתאים לך

ישנם כמה סוגים של ביטוח חיים ביניהם ניתן לבחור. יש כאלה שמשלבים במסגרתם גם מרכיבי חיסכון שיסייעו לך לשמור על רמת החיים שלך ושל בני משפחתך גם לאחר פרישתך מעולם העבודה. כדי לעשות את הבחירה החכמה ביותר עבורך, מומלץ להסתייע בגורם מקצועי שיוכל לייעץ, להאיר ולכוון. צוות סוכנות צפונית ארי עדיפים עומד לרשותך עם מאגרי ניסיון וידע שיכוונו אותך לבחירה הנכונה עבורך.

מתחילים מעכשיו לדאוג לעתידך ולעתיד משפחתך

קבל הצעה
ביטוח חיים (ריסק)

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם