צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח למקרה מוות (ריסק)

ביטוח למקרה מוות (ריסק)

חשוב להיות מוכנים לכל תרחיש – זו אחריותנו כלפי היקרים לנו

ביטוח אחריות משפחתית – בעינינו זהו שמו המדויק יותר של ביטוח למקרה מוות.  פשוט מכיוון שמדובר בביטוח שנועד לספק לבני המשפחה ביטחון כלכלי, במקרה בו המבוטח הולך לעולמו.
מצד אחד תוחלת החיים עולה, מצד שני לא הובטח לנו לחיות חיי נצח, אבל יש את הצד האחראי שמבקש להשיג חיים טובים לנו ולמשפחתנו – זה עשוי לקרות אם נדאג כבר מעכשיו לרווחת יקירינו ולביטחונם הכלכלי. זה הזמן להיערך להסדרת פתרון, שיבטיח להם את ההכנסה החלופית הנדרשת.

קודם כל צריך להגדיר ולהחליט:

כאשר רוכשים ביטוח למקרה מוות (ריסק), יש להגדיר כמה פרמטרים חשובים: סכום הביטוח, תקופת הביטוח, מטרת הביטוח וכן האופן בו יתבצע התשלום למוטבים במקרה של פטירת המבוטח.
ההחלטה תיקבע בסופו של דבר בהתאמה למטרותיה של המשפחה ולצרכיה בעתיד.

בהתאם להחלטה תיעשה הבחירה באפשרויות השונות:

  1. פוליסה המשלבת מרכיב חיסכון עם ביטוח למקרה מוות, וכוללת אפשרויות בחירה של מסלולי השקעה שונים.
  2. קצבה חודשית המשולמת באופן קבוע – הכנסה חודשית קבועה שיקבלו בני משפחתו של המבוטח לאחר מותו. קצבה זו תינתן למשפחה במהלך תקופה מסוימת, אותה יגדיר המבוטח מראש.
  3. תשלום סכום הביטוח באופן חד-פעמי – לאחר פטירת המבוטח, מוטביו יקבלו תשלום חד- פעמי (התעריף משתנה מדי שנה). סכום הביטוח בא לשמש כתחליף להכנסותיו של המבוטח. כיסוי כזה יינתן במסגרת של ביטוח מוות מתאונה, או של ביטוח למקרה מוות (ריסק).

גובה הפרמיה מושפע מכמה נתונים: גיל המבוטח, מינו, במה עסק ומה היה מצבו הבריאותי בעת רכישת הביטוח, האם הוא מעשן או לא מעשן. 

נכון, זה ביטוח למקרה מוות, אך הוא עשוי להוסיף לך בריאות וחיים מכוח הידיעה שהקרובים היקרים שלך ייהנו מרווחה כלכלית בכל מצב

 

קבל הצעה
ביטוח למקרה מוות (ריסק)

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם