צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים – זה חשוב לעסק שלך

יש בבעלותך עסק? אם כך, לא צריך לספר לך כמה העסק חשוב, כמה רווח יש לך ממנו, וכמה סיפוק.  מצד שני,  ברור לך ודאי גם איזו מלאכת ניהול מורכבת נדרשת ממך. לנהל עסק, זה אומר להתמודד עם שלל קשיים ואתגרים יומיומיים, ולחשוש תמיד לעתיד, כי מי יודע עד כמה העסק ישרוד ואם הוא יצליח לטווח ארוך.  אז נכון שאין שום ביטוח שיוכל לשמור על ההצלחה העסקית שלך, אבל מצד שני ביטוח לעסק כולל כיסויים למגוון אירועים נפוצים, ויאפשר לך לישון בשקט מתוך ידיעה שגם אם ייגרם במהלכם נזק משמעותי לעסק – יש לך הגנה!

איזה עסק יש בבעלותך?  סטארט אפ מבטיח? מפעל ייצור? משרד עורכי דין? מיני מרקט? בכל מקרה,  יש לך אחריות לבטח את העסק ולהגן על עצמך מכל צרה שלא תבוא. ויש צרות שבאות על עסקים: אובדן מידע, גניבת ציוד יקר, נזק לרכוש, תאונות לעובדים, מחלות מקצוע, תביעות רשלנות ועוד רשימה מכובדת של אירועים אפשריים. ביטוח לעסקים לא ימנע את האירועים האלה, אבל בהחלט ימזער את נזקיהם, כשיאפשר לך להשיב את המצב לקדמותו עם מינימום הפסדים ומינימום פגיעה בשגרת העבודה בעסק.

ביטוח לעסק הוא רווח עבורך. הוא יוריד דאגה מרכזית מראשך, כך שיהיה באפשרותך להשקיע  ולהתמקד בדברים חשובים כמו פיתוח העסק, הרחבתו, ובד בבד – הגדלת הרווחיות שלו.

צוות סוכנות צפונית ארי עדיפים מזמין אותך לעשות אצלנו ביטוח לעסק. נתפור לך פוליסה מדויקת למידות ולצרכים שלך ושל עסקך. ההיצע הנרחב והמגוון של הכיסויים מספק מענה לצרכיהם של מעסיקים שונים וגם לך – בין אם כיסוי נזק פיזי לרכוש בעסק, אחריות מעבידים, אחריות צד ג' ועוד.

אצלנו בצפונית ארי עדיפים, שמים את העסק שלך בעדיפות ראשונה

קבל הצעה
ביטוח לעסקים

ביטוח אחריות כללית

זהו ביטוח עם כיסוי משפטי לאירועים שונים כגון: תאונות, פציעות, תביעות כנגד רשלנות, הוצאות רפואיות, תשלומים כתוצאה מנזקי גוף ורכוש, הוצאת דיבה ולשון הרע ועוד.

קבל הצעה

ביטוח חבות מוצר

כל יצרן, קמעונאי או סיטונאי נושא באחריות על נזקים שאירעו לצרכנים המשתמשים במוצריו. ביטוח אחריות המוצר נועד לספק לבעל עסק את ההגנה מפני אותם הפסדים כספיים, שנגרמים בעקבות פגיעה גופנית שסיבתה היא מוצר פגום. את סכום הביטוח של פוליסת חבות המוצר קובעים בהתאם למוצרים שבעל העסק המבוטח מייצר או מוכר.

קבל הצעה

ביטוח אחריות מקצועית

בעלי עסקים שמספקים במסגרת העסק שירותים מסוגים שונים ובהיקפים שונים, חשופים לתביעות בנושאי רשלנות, מחדל, הפרת חובה מקצועית וכו'. ביטוח אחריות מקצועית נדרש על מנת להגן על בעל העסק במתן כיסוי למצבים שכאלה. בסוכנות צפונית ארי עדיפים נדאג להתאים לך את הכיסויים הנדרשים בהתאם לעסקך ופעילותך במסגרתו.

קבל הצעה

ביטוח נכס מסחרי

ביטוח נכס מסחרי נועד לכסות מקרים של אובדן/נזק שנגרמו לרכוש של העסק עקב אירועים שונים כדוגמת נזקי מזג אוויר (סופה וסערה), נזקים כתוצאה מאי ציות אזרחי, ונדליזם, מעשי זדון ועוד. הגדרת המונח "נכס" רחבה ביותר, וניתן לכלול במסגרתה גם אובדן הכנסות, כסף ומסמכי חברה, מבנים, מחשבים, הפרעה לעסקים וכיו"ב.

את פוליסת ביטוח הרכוש מציעים בשתי צורות בסיסיות:
1. פוליסה עבור כל הסיכונים – לכיסוי של מגוון סכנות ואירועים גם מעבר למפורט בפוליסה.
2. פוליסה עבור כיסוי של סכנה ספציפית –לכיסוי הפסדים שנגרמו עקב סכנות שמצוינות ומפורטות בפוליסה בלבד.

תוהה איזה ביטוח רכוש עסקי מתאים לך ולעסקך? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם