צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

שנהיה בריאים תמיד, אבל אם חלילה … שיהיה מי שיקל עלינו

למחלות קשות יש גם השלכות קשות ומרחיקות לכת במישור הכלכלי. לצד ההתמודדות הפיזית והרגשית עם המחלה, חולים רבים ובני משפחתם נאלצים לשלם מחיר כלכלי גבוה שמחמיר את המצב. לא די בהשלכותיה הכלכליות של המחלה הקשה, שבאות לידי ביטוי בפגיעה הרסנית בהכנסות של החולה ומשפחתו כתוצאה מאובדן ימי עבודה, אלא שלכך מתווסף עוד "תיק" של הוצאות חדשות, כי צריך לממן תרופות, טיפולים פיזיים ורגשיים, אביזרים מיוחדים, הסעות לטיפולים, סיוע בבית ועוד.

ביטוח מחלות קשות ודאי לא יכול לרפא את החולה, אך הוא בהחלט עשוי להקל בצורה משמעותית על החולה ועל בני משפחתו. כאשר רוכשים מראש ביטוח מחלות קשות, גם מבטיחים מראש, שאם חלילה תפקוד אותנו מחלה קשה, נוכל לשמור על האיתנות הכלכלית של המשפחה בעת ההתמודדות עם המחלה.

מבוטח שאובחן כחולה באחת המחלות הקשות הרשומות בפוליסת ביטוח מחלות קשות, יקבל פיצוי כספי מיידי, שגובהו נקבע בעת רכישת הביטוח. פיצוי זה יסייע לחולה ולמשפחתו במימון הוצאות רפואיות או שינותב לכל ייעוד אחר בו יבחרו החולה ומשפחתו. כך, הפיצוי יעזור לחולה להסתגל למצב החדש, ולשמור ככל האפשר על איכות חיים ורמת חיים שאליהן היה מורגל – כך יוכל לנתב את כל  מאמציו להתמודדות עם המחלה ופעמים רבות גם להחלמה. 

מה צריך לדעת על ביטוח מחלות קשות?

  • גיל כניסה מרבי לביטוח מחלות קשות הוא 60 וגיל הסיום של הכיסוי הביטוחי הוא 75.
  • סכום הביטוח המרבי עומד על 600,000 ₪ לבוגר
  • תעריפי הביטוח ניתנים לשינוי כל 5 שנים

בסוכנות צפונית ארי עדיפים אנו יודעים להתאים את הביטוח לכל אחד ואחת על פי צרכיהם.

בריאות טובה לכולם!

קבל הצעה
ביטוח מחלות קשות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם