צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח משאיות

ביטוח משאיות

כל משאית והביטוח שמתאים לה

כל מי שהשקיעו את מיטב כספם בקניית משאית, צריכים לדעת שזה לא נגמר שם. זה ממשיך אל  השקעה ברכישה ותחזוקה של אמצעי עבודה נלווים (מרכב, נגרר, מערבל, מנוף, דופן הידראולית ועוד), עלויות אחזקה מיוחדות, וגם… ביטוח המשאית כמובן.

לביטוח משאית יש מעמד מיוחד משלו בענף הביטוחים לרכב. זאת מכיוון שבניגוד לביטוח רכב רגיל, כאן חשוב להתאים את הביטוח למאפיינים הייחודיים של המשאית, לשימוש בה וכן לנתונים של מי שנוהגים בה.

אם יש לך משאית, מאוד חשוב שיהיה לה כיסוי הולם של ביטוח מקיף וצד ג'. למה? כי משאיות גומעות קילומטרים רבים בכבישי הארץ – מה שמגביר משמעותית את סיכוייהן להיות מעורבות בתאונות.  צריך לזכור גם שמשאית לרוב אינה רק כלי רכב אלא גם כלי עבודה שמוביל ציוד, מה שמביא לבלאי ושחיקה מואצים וגדולים יותר  לעומת רכב רגיל.  וכמובן, שוויה של המשאית וערך הציוד שהיא נושאת עליה, הופכים אותה למועמדת מובילה לגניבה.

אז חשוב לבטח את המשאית, וחשוב גם לדעת כמה דברים בנושא העלות של ביטוח המשאית. כך למשל, ישנה חשיבות רבה לגורמים שונים כמו  משקלה של המשאית – אם היא שוקלת פחות/יותר מ-16 טון, המאפיינים שלה – לרבות אביזרים ותוספות הכלולים בה. גם נתוני הנהג הראשי והמורשים לנהיגה משחקים תפקיד חשוב – הגיל, הוותק, העבר הביטוחי וכיו"ב.

בשורה התחתונה, שוק ביטוחי המשאיות הוא מרחב תחרותי ביותר. זו אחת הסיבות  לכך שמומלץ לרכוש ביטוח משאית מידי סוכנות שמנוסה בתחום, שנציגיה מבינים היטב מה הם צרכיה הביטוחיים של כל משאית, וכמובן – יוכלו לטפל בצורה המקצועית והמיטבית בכל תביעה שיכולה לצוץ בכל עת.

 ביטוח משאית מתאים הוא כזה שגם יחסוך לך כסף וגם יוסיף לך שקט וזה הזמן למלא את הפרטים שלך

קבל הצעה
ביטוח משאיות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם