צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל

כיף לנסוע לחו"ל… יותר כיף עם ביטוח נסיעות שנותן לך שקט

כיף לנסוע לחו"ל, לראות עולם, לגלות נופים ותרבויות, לעשות שופינג ולצבור חוויות. כדי ליהנות מכל אלה צריך לנסוע בראש שקט, מצוידים בביטוח נסיעות לחו"ל, שמספק מעטפת הגנה מיטבית לנוסעים – כיסוי רחב לאירועים רפואיים בחו"ל ולאירועי אובדן/גניבה של המטען עימו נוסעים.

אז הצורך בביטוח נסיעות מובן למדי, ועכשיו צריך להתאים לך את הביטוח הנכון עבורך. יש מגוון פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, שמציעות לכל נוסע ונוסעת כיסויים בהתאמה אישית, כך שמן הראוי לערוך לכל אחד ואחת את הביטוח הספציפי שתואם את אופייה של הנסיעה המתוכננת. יש מי שפניו מועדות לנסיעת עסקים ולכן הוא מצטייד במחשב נייד, יש מי שנוסעת לטיול הגדול וצפויה להגיע למקומות נידחים, ויש את אלה שיוצאים לחופשת סקי או לטיול אופנועים אתגרי, ועוד ועוד. לכל נוסע ולכל טיול צריך להתאים את ביטוח הנסיעות, שייתן להם את הכיסוי הספציפי המיטבי. זה עלינו!

 איזה כיסויים כלולים בביטוח נסיעות לחו"ל?

  • ביטוח רפואי – למעשה זהו החלק העיקרי בכל פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. זה גם החלק  שיופעל ויחסוך לך סכומי עתק במקרה בו יעלה חלילה הצורך באשפוז או ניתוח במסגרת בית חולים בחו"ל. הביטוח הרפואי בפוליסת הנסיעות נותן כיסוי רחב היקף להוצאות שייגרמו עקב אירועים רפואיים שונים:  טיפולים רפואיים לרבות טיפולי חירום בשיניים, אשפוזים, פינוי למרכז רפואי לאחר תאונה, הטסה לארץ כאשר לא ניתן לספק טיפול הולם בחו"ל, קבלת ייעוץ רפואי, רכישה של תרופות, כיסוי להריון, כיסוי לטיפול בפג ועוד.
  • ביטוח למטען – נועד לכסות אירועים של אובדן המטען או של גניבתו, אם כולו ואם בחלקו.
  • כיסויים נוספים בהתאמה לאופי הנסיעה – כיסוי לספורט אתגרי כגון סקי, טיפוס הרים, צלילה, רכיבת שטח וכו'; הוצאות עבור איתור וחילוץ – כיסוי ביטוחי חשוב לתרמילאים ומטיילים בשטח שצפויים להגיע לאזורים נידחים, בג'ונגלים/אזורים הרריים המאופיינים בדרכי גישה בעייתיות ועוד.
  • החזר של השתתפות עצמית להשכרת רכב בחו"ל – כיסוי שמפעילים אותו במקרים של אירוע תאונה או כל נזק שנגרם לרכב שהושכר.

טסים לחו"ל בקרוב? מומחי סוכנות צפונית ארי עדיפים ישמחו לתכנן עבורכם את ביטוח הנסיעות עם מעטפת ההגנה המדויקת, ובעלות המשתלמת ביותר

קבל הצעה
ביטוח נסיעות לחו

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם