צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

רפואה מאריכה חיים – ביטוח סיעודי מאפשר לחיות בכבוד

כולנו מודעים לכך שכמות לא תמיד הולכת עם איכות. כזה הוא המצב האבסורדי המתקיים ככל שהרפואה מתקדמת. מצד אחד, תוחלת החיים גדלה, ויש יותר ויותר פתרונות לתאונות ולמחלות. מצד שני, עוד ועוד אנשים הופכים לסיעודיים כשחייהם אינם חיים, ואיכות החיים מהם והלאה.

כל אחד יכול להיות סיעודי

לראיה, אנשים סיעודיים הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מנוף חיינו. לאף אחד אין חסינות.

אדם יוגדר כסיעודי כאשר הוא לא מסוגל לתפקד עצמאית, ועליו להיות תלוי ולהסתייע בקרובי משפחתו או במטפלים כדי לבצע את פעולות היומיום הבסיסיות ביותר: קימה, ישיבה, הליכה, אכילה, רחצה ואפילו עשיית צרכים.

הפעולות האלה נראות מובנות מאליהן כשאנחנו נמצאים בצד המתפקד והחיוני, ומצב סיעודי נראה כמו משהו שלעולם לא יהיה קשור אלינו. המציאות מוכיחה אחרת – לצערנו, איש אינו חסין מפני תאונה או מחלה קשה, וגם לזיקנה יש חוקים משלה. לפיכך, כל אחד מאיתנו עלול לחוות מצבים שיובילו לאובדן של העצמאות, לתלות בבני אדם אחרים, ולאשפוזים וטיפולי שיקום יקרים – על מנת להמשיך לחיות בכבוד. וכן, בהחלט, מישהו צריך לממן את כל זה.

ביטוח סיעודי הוא תעודת כבוד  

בסוכנות צפונית ארי עתידים אנו מתייחסים לביטוח הסיעודי כאל תעודת כבוד. מדובר בביטוח ייחודי, שמאפשר לאדם הסיעודי לחיות ברמה טובה ובצורה מכובדת, גם לאחר שאיבד את עצמאותו ואת היכולת התפקודית שלו.

הביטוח הסיעודי מעניק לאנשים סיעודיים מעטפת תמיכה רחבה ביותר, הכוללת הליכי שיקום ומגוון שירותים מקיפים וטובים בהתאם לנדרש, וכל זאת מבלי שהוא יהיה לנטל על קרוביו.

תגמולי הביטוח הסיעודי מאפשרים לממן הוצאות של אשפוז סיעודי ושל טיפול בבית או בכל מוסד ייעודי. בשל העלויות הגבוהות של הוצאות אלה, אנשים רבים מתקשים לממן אותן אם לא רכשו מבעוד מועד ביטוח הולם. 

הביטוח הסיעודי שומר על כבוד האדם במצבים הקשים ביותר בחיים,
לכן יש לתת לו מקום של כבוד ברשימת הביטוחים

קבל הצעה
ביטוח סיעודי

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם