צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח רכבי יוקרה

ביטוח רכבי יוקרה

רכב יוקרה דורש את ההגנה הביטוחית ההולמת

בענף ביטוחי הרכב, ביטוח לרכבי יוקרה הוא תחום התמחות ייחודי, השמור לרכבים אשר שוויים עומד על  כ-400,000 ש"ח ויותר. מטבע הדברים, על רכב בעל ערך גבוה כל כך צריך להגן באמצעות כיסוי ביטוחי ייחודי.

ישנם בעלי רכבים רגילים שמוצאים את עצמם מתלבטים אם לרכוש ביטוח מקיף. כשמדובר בבעל רכב יוקרה – ההתלבטות הזאת אינה קיימת. אם יש לך רכב יוקרה ולא רכשת ביטוח לרכבי יוקרה –  מדובר בסיכון יומיומי להפסד כלכלי עצום אם הרכב ייגנב או שייגרם לו כל נזק אחר. הסיכון הזה מוחשי מאוד כשמדובר ברכב יוקרה שפוטנציאל הגניבה/השחתה שלו גדול, וכך גם הוצאות התיקונים וחלקי החילוף.  אחוז המימוש הגבוה יחסית של ביטוח מקיף לרכבי יוקרה מדבר בעד עצמו. המסקנה המתבקשת היא:  אין מצב לוותר על רכישת ביטוח מקיף לרכב יוקרה, כדי לספק את הכיסוי המתאים למגוון נזקים אפשריים.

ובאשר לעלות – ברור לכולם שכשמדובר בביטוח לרכב יוקרה, העלות גבוהה בהשוואה לכיסוי ביטוחי של רכב רגיל. מכאן שישנה חשיבות יתרה להתאים את הפוליסה הספציפית ללקוחות שמחזיקים רכבים כאלה. סוכנים הרואים את טובת הלקוחות לנגד עיניהם, יתפרו להם את הפוליסה המכסה מצבים נפוצים יותר, וימנעו מהם להוציא כספים מיותרים על אופציות בלתי רלוונטיות.

עכשיו תורך – להשאיר פרטים ולהמתין זמן קצר עד שניצור איתך קשר, נבין מה הם הכיסויים הנדרשים לרכבך היקר, ונערוך פוליסה שתעניק לו את ההגנה המיטבית.  

קבל הצעה
ביטוח רכבי יוקרה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם