צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

כל ביטוחי הרכב

כל ביטוחי הרכב

ביטוח רכב – כי הרכב שלך הוא נכס לכל דבר

אין עוררין על החשיבות הרבה שיש לרכב שלנו בכל מישור והיבט – פרקטית, כספית ורגשית. אין עוררין גם על כך שרכבנו היקר חשוף בכל רגע לסיכונים כאלה ואחרים, החל מתאונות דרכים, המשך בפריצות וגניבות, ועד לשריפות ושאר אירועי נזק שעלולים לפקוד אותו. לרוב, אין לנו יכולת למנוע את האירועים הללו, אך מה שכן נוכל לעשות הוא לכסות את הרכב שלנו במעטפת הגנה ביטוחית נרחבת עם מענה מיטבי למקסימום אירועים ובעלות המשתלמת ביותר.

חברות הביטוח הרבות שפועלות בארץ מציעות לציבור הרחב ביטוחי רכב, המכילים מגוון של כיסויים והרחבות, אותם ניתן לרכוש במחירים שונים. כדי להשיג את ביטוח הרכב המתאים והאיכותי ביותר עבורך – יידרש ממך בירור מקדים הכולל השוואת מחירים. את הבירור הזה ניתן לעשות בקלות בסוכנות צפונית ארי עדיפים עם מערכת ה-BEST PRICE  המתקדמת, המעניקה הצעות לביטוחי רכב מכל חברות הביטוח בארץ – בלחיצת כפתור. מה שמותיר לך רק להשוות את המחירים והתנאים למיניהם, ולבחור עבור רכבך את הביטוח שיספק לך ולו את המענה המיטבי.

קבל הצעה
כל ביטוחי הרכב

ביטוח חובה

זהו הביטוח בו מחויב כל רכב על פי החוק בישראל. נסיעה ללא ביטוח רכב תקף, היא עבירה על החוק - נקודה. ביטוח חובה לרכב הוא הביטוח הבסיסי, שנותן כיסוי ביטוחי לנזק גוף שנגרם לנהג ו/או לכל אדם אחר, כתוצאה מנסיעה ברכב המבוטח.

קבל הצעה

ביטוח מקיף

הביטוח המקיף מספק לרכב כיסוי ביטוחי למצבים של אובדן או נזק כתוצאה מאירועים שונים כמו: תאונת דרכים, פריצה/גניבה, שריפה, מעשי זדון, נזקי טבע שונים ועוד. את הביטוח המקיף שכולל גם כיסוי לצד שלישי, רוכשים בנוסף לביטוח החובה.

קבל הצעה

ביטוח צד ג'

מעניק כיסוי ביטוחי לאירוע שבו רכושו של אדם אחר ניזוק בזמן שהשתמשת ברכב שלך. בדיוק כמו ביטוח מקיף, גם ביטוח צד ג' הוא מוצר רשות שרוכשים בנוסף לביטוח חובה. אין צורך לרכוש אותו אם יש ברשותך ביטוח מקיף, כי הוא כלול במסגרתו.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם