צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ניהול תיקים

ניהול תיקים

ניהול תיק השקעות מקצועי או ניהול עצמאי? זאת השאלה!

יש לך כסף ביד ולא ברור לך מה לעשות איתו? קיבלת ירושה? צברת חסכונות יפים? קיבלת כספי פרישה וברצונך שיישארו נזילים? כל ההתלבטויות לגיטימיות ומובנות – יש חשיבות גדולה לאופן השקעת הכספים שלך, כדי לשמור מצד אחד על ערכם, ולייצר מהם מצד שני הכנסה נוספת.

אז הנה עוד התלבטות: לנהל את הכספים עצמאית או ללכת על ניהול תיקים מקצועי? האמת היא שהחלטה בהקשר זה תלויה בעיקר במאפיינים האישיים של כל אחד ואחת ובציפיותיהם לגבי פירות ההשקעה. כמובן שבהחלטה הזו משתתפים גם מאפייני החיסכון – היקף, טווח השקעה, ייעוד ועוד.

אולי נעזור לך בהתלבטות, כשנציג את 3 יתרונות הזהב של ניהול תיקים מקצועי:  

  1. מומחיות

תיק השקעות מקצועי מנוהל בידי מומחה לניהול תיק ניירות ערך, מורשה מטעם המדינה. זה בדיוק מה שזה נשמע – איש מקצוע מוסמך, שיעשה כל בחירה בין חלופות ההשקעה באופן מושכל ומתוך הבנה עמוקה של תנאי השוק וההשפעות הצפויות על המרכיבים השונים בתיק ההשקעות שלך. המומחה ינהל גם מעקב אחר ההשקעות השוטפות, ויבצע כל פעולה נדרשת כתוצאה מהשינויים בשוק ההון. ללא ספק שווה!

  1. שילוב ניהול מקצועי ושירות אישי

מנהל תיקים מקצועי ייתן לך שירות אישי 24/7. הוא יבנה לך תיק השקעות בהתאמה לצרכים האישיים שלך, תוך התחשבות בכל פרמטר רלוונטי: טווח השקעה רצוי, תשואות, סיכונים, מיסוי ועוד. הוא גם ינהל מעקב יומיומי אחר מהלכי השוק השונים תוך ניתוח השפעתם האפשרית על תיק ההשקעות שלך.

  1. השליטה בידיים שלך – אם יש לך חשש שמנהל תיקים מקצועי ייקח את השליטה מהידיים שלך – זה לא יקרה. אפשר לתת לו מראש הנחיות כלליות באשר לפעילותו בתיק ולגבולות הגזרה בהם עליו לפעול. מנהל התיק יכול לעבוד איתך בשיתוף איתך, כאשר הערך המוסף של  הידע והניסיון שלו ישמש אותך להשגת תשואה אופטימלית במגבלות הסיכון.

עדיין בהתלבטות?

נשמח לייעץ, לתת מידע על החלופות השונות, ולסייע לך להחליט מה הכי נכון עבורך.

קבל הצעה
ניהול תיקים

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם