צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון

קבלו את הדור החדש של תוכניות החיסכון וההשקעה

פוליסת חיסכון – נולדה להגשים את החלומות שלך

לכל אחד יש את החלום שלו – דירה חדשה, רכב נוצץ, טיול נחשק, אוניברסיטה לילדים…  אחת הדרכים המוכחות להשגת היעדים האלה היא – חיסכון. ועוד משהו – ככל שהחיסכון הזה ינוהל בצורה מוצלחת יותר, כך גם מגיעים ליעד מהר יותר.

אז יש לך עניין בחיסכון שמנוהל היטב? אם כך, זה הזמן להכיר את פוליסת החיסכון (נקראת גם פוליסת השקעה). WELCOME   לדור המתקדם של תוכניות החיסכון וההשקעה של ענף הביטוח.   

במסגרת ההיכרות, חשוב לדעת:  

ההפקדות בפוליסת החיסכון נתונות לבחירתך –  אפשר לבצע הפקדה של סכום חד-פעמי בזמן המתאים לך, אפשר להפקיד סכום קבוע פעם בחודש בהוראת קבע, ואפשר גם להוסיף מעת לעת סכומים חד פעמיים לתוכנית – וכל זה ללא צורך בפתיחת תוכנית חדשה.

הנזילות לנוחותך –  פוליסות חיסכון הן נזילות, כך שניתן למשוך מהן כספים בכל שלב, באופן חלקי או עפ"י רווחים – בהתראה של 4 ימי עסקים.

מסלולי השקעה מגוונים – פוליסות חיסכון פרושות על קשת מסלולי השקעה – והבחירה שלך. לכל מסלול תקופת השקעה ואופי השקעה שונים, ובהתאם הוא נותן מענה לצרכים שונים של משקיעים. אפשר גם לשלב בין מספר מסלולים.

דחיית תשלום מס רווחי הון – החלטת לעבור בין מסלולי השקעה? לא יידרש ממך לשלם מס רווחי הון. המס ייגבה במועד בו הכסף ימומש. יש בכך יתרון – כך ביכולתך להרוויח תשואה גם על הכסף שעדיין לא שולם כמס רווחים.

אפשר למשוך את הכספים כפנסיה לכל החיים – זהו יתרון ייחודי של פוליסת החיסכון בהיותה תוצר של חברת ביטוח. אם זו בחירתך – ניתן למשוך את כספי התוכנית כפנסיה המשולמת לכל החיים. סכום הפנסיה ייקבע בהתאם לזכויות הנרשמות לטובתך בשלב הכניסה לתוכנית.

הטבות מס לגמלאים – עם הגשת בקשה להחזר מס מפקיד השומה בצירוף אישור תשלום מס של היצרן – אפשר לקבל זכאות לפטור ממס על הרווחים עד גובה תקרת הפוליסה.


דמי הניהול קבועים ושקופים ללא עמלות נלוות –  משקיעים בפוליסות חיסכון פטורים מתשלום עמלות נלוות (עמלות קנייה/מכירה, דמי משמרת, דמי נאמן וכיו"ב). העלות היחידה היא דמי הניהול ואלו קבועים ושקופים.

ולסיום: ניתן לנהל את פוליסת החיסכון כתיק השקעות – הכסף שצוברים בפוליסת חיסכון מנוהל כתיק השקעות – באפשרותך לצפות בו באופן מקוון מדי יום כדי לקבל תמונה עדכנית, כולל מידע מעודכן על מסלול ההשקעה ועל ביצועי התוכנית.

צוות צפונית ארי עדיפים ישמח לייעץ לך באיזו פוליסת חיסכון לבחור

קבל הצעה
פוליסת חיסכון

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם