צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

קרן השתלמות

קרן השתלמות

חיסכון אחד – וכמה יתרונות בו

אם מדי פעם שואלים אותך: מה, אין לך קרן השתלמות? יש לכך סיבה טובה. קרן השתלמות היא מכשיר חיסכון שמספק חבילת יתרונות מרשימה. נתחיל בזה שמדובר בערוץ החיסכון היחידי כיום, שמאפשר לכל עצמאי או שכיר לצבור כספים לטובת כל מטרה, לטווח בינוני.

פתחת קרן השתלמות? 6 שנים לאחר מכן יתאפשר לך לפדות את הכספים כסכום הוני חד-פעמי. ברצונך לפדות חלק מהכספים בטרם חלפו 6 שנים? באפשרותך לממש אך ורק חלק מהסכום, כשיתרת הכסף תישמר בקרן, ועדיין תישמר לך גם הזכות להמשיך וליהנות מתשואות, שמאפשרות לבצע בכל זמן עוד משיכות כספים חלקיות.

אז מה הם חמשת יתרונות הזהב של קרן השתלמות?  

  1. הטבות מס ייחודיות – קרן השתלמות היא ערוץ החיסכון היחידי לטווח בינוני, המזכה בהטבות מס על הפקדות. כמו כן, בתום 6 שנים מפתיחת הקרן ניתן לפדות את כלל הסכום והרווחים שנצברו עבורך בקרן – ללא תשלום מס. 
  2. רמת הסיכון שמתאימה לך – יש מגוון של מסלולים, מסולידיים ועד מתמחים. מתוכם כל אחד ואחת יכולים לבחור את רמת הסיכון הרצויה בהתאם לפרופיל הסיכון שמתאים להם.
  3. אין הפסד במעבר בין אפיקים – באפשרותך לפצל חלק מהכספים המופקדים בקרן לאפיקים אחרים, וזאת מבלי שהמהלך יפגע בזכויות או בוותק.
  4. כעבור 6 שנים: חיסכון נזיל פטור ממס –עברו 6 שנים מפתיחת הקרן? יש לך אפשרות לדחות את משיכת הכספים לכל תקופת זמן שמתאימה לך. כל סכום שיופקד על ידך לקרן לאחר סיום התקופה – ייהנה מזכויות הקרן. בינתיים גם לך יש הזדמנות ליהנות מתוכנית חיסכון אופטימלית: גם כסף נזיל שזמין עבורך תמיד, וגם פטור ממס רווחי הון.
  5. אפשר למשוך כספים מקרן נוספת בלי להמתין ל-6 שנות ותק – במידה ויש ברשותך למעלה מקרן אחת (שרשומה על שמך) ובאחת מהן צברת ותק של 6 שנים – הדבר מקנה לך אפשרות למשוך מהקרן הנוספת כספים ללא צורך להמתין ל-6 שנות ותק.

עם יתרונות כאלה אין מה להסס – משאירים פרטים ופותחים קרן השתלמות

קבל הצעה
קרן השתלמות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם